Zavázalová Lenka - majitelka společnosti

V roce 1992 jsem nastoupila do obchodního oddělení společnosti MAPEI - pobočka PRAHA, kde jsem pracovala na úseku maloobchodního prodeje. V roce 1999 jsem spolu se synem a manželem založila rodinnou firmu nejdříve pod názvem AZ stavební hmoty a následně společnost AZ STAVIVA s.r.o., která se specializuje na prodej stavební chemie.

  • vzdělání - střední odborné s maturitou
  • pravidelná odborná školení výrobců stavební chemie, MAPEI, SOPRO, QUICK-MIX, VISCO
  • škola prodejních dovedností pod vedením lektorů Peter Urbanec a Pavel Fara  - Radost z prodeje 

Kromě pracovních povinností se ve volném čase věnuji malování obrazů, domácím mazlíčkům, práci na zahrádce a své rodině. Na sklenku dobrého červeného vína ve společnosti mých přátel si najdu také čas.

Zavázal Tomáš - majitel společnosti

Za svůj profesní život jsem pracoval zejména jako technik v oboru elektro slaboproud. V roce 1992 jsem nastoupil ke společnosti BENZINA a.s., kde jsem si rozšířil svoje znalosti z oblasti chemie, přípravy staveb, legislativy  a manažerských dovedností. 
  •  vzdělání střední odborné s maturitou
  • pravidelná odborná školení výrobců stavební chemie, MAPEI, SOPRO, QUICK-MIX, VISCO
  • Příprava staveb - rozpočty

K mým zálibám patří zejména celoživotní vzdělávání čtením odborných knih z nejrůznějších oblastí jako např. z historie, přírodních věd apod. Zajímám se o sport,  zejména o fotbal, hokej a nově také o kulečník. Rád si dojdu s kamarády na pivo.

ZAVÁZALOVÁ LENKA
ZAVÁZAL TOMÁŠ
PRODEJNA AZ STAVIVA
VZORKOVNA AZ STAVIVA